Palacio Kokosové tělové máslo 200 ml

Objem
200 ml
250 g

• , zakoupeno v VLNĚNÉ VĚCI

Velmi dobře se roztírá, nezanechává skvrny na oblečení a krásně voní.

• , zakoupeno v takshop.cz

• nejlepší krém na tělo který jsem kdy měla je hodně mastný a to mi moc na mou vysušenou pokožku vyhovuje,velká spokojenost
  • , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

Výrobek mám už poněkolikáté a jsem nadšená! Krásně promastí pokožku /přitom nenechá mastné skvrny na oděvu/, velmi krásně voní, pokožka je zářivá, tak trochu mi připadá, jako mírně opálená od sluníčka. Velké balení a opravdu skvělá cena! Určitě doporučuji!

Objem
200 ml
250 g

Promašťující tělové máslo pro jemnou péči o vysušenou a citlivou pokožku. Kokosový olej s vitamínem E, zvláčňuje a hydratuje pokožku. Je vhodný také ke zklidnění pleti po spálení sluncem. Napomáhá dlouhodobě udržovat efekt bronzové pleti.

Vlastnosti: - intenzivně vyživuje a zvláčňuje   - pečuje o pokožku po slunění a soláriu   - zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost   - zklidňuje pokožku a osvěžuje ji   - účinně regeneruje pokožku   - zajišťuje pokožce komfort a vitalitu   - příjemně voní

Složení: - kosmetická vazelína   - kokosový olej   - arganový olej   - extrakty z kozího mléka   - pantenol    - vitamin E   - glycerin   - beta karoten

Jak aplikovat:

Naneste potřebné množství na suchou pokožku, nejlépe po sprše nebo koupeli. Dobře vmasírujte. Doporučujeme i po slunění nebo plavání. Vhodné i pro jemnou dětskou pokožku od 3 let.

KOKOS - ZÁCHRANA PRO VYSUŠENOU POKOŽKU

Složka KOKOS je nejlepším pomocníkem pro vysušenou pokožku. Snadno se vstřebává, zjemňuje a pomáhá i velmi namáhané pleti.

• , zakoupeno v VLNĚNÉ VĚCI

Velmi dobře se roztírá, nezanechává skvrny na oblečení a krásně voní.

• , zakoupeno v takshop.cz

BEZVA

• , zakoupeno v Svíčkovo.CZ

• nemá chybu, už ho používám hodně dlouho
  • , zakoupeno v PalaKo.CZ

• úžasné na pleť
  • , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

• Od jiných kokosových olejů je v kosmetice méně "agresivní", dá se použít např. i v okolí očí